Breadcrumb Image
Je vířivka prospěšná pro naše tělo?
Úvod Aktuality Aktuality a články Je vířivka prospěšná pro naše tělo?
11 Čvc 2022  /  by webmaster   /   0 Comments

Je vířivka prospěšná pro naše tělo?

Dnes si stále více zákazníků pořizuje vířivku domů. Na výběr je buď z pevně stojících nebo nafukovací. U vířivek pevně stojících jsou poměrně vysoké pořizovací náklady ale využití je celoroční. Naopak vířivky nafukovací jsou za velmi příznivé ceny ale je potřeba počítat s tím, že využití je sezónní. Zprovoznění nafukovací vířivky je velice snadné a zabere vám jen pár minut.

 

Jak blahodárně na nás vířivka působí ?

  1. Příjemně uvolňuje svaly a klouby, je výborná po cvičení, velkém fyzickém výkonu jako regenerace po namáhavém dni. Ve vířivce si odpočinou nejen svaly i klouby ale dochází ke zklidnění a uvolnění celého organismu. Díky hydromasážním tryskám dochází k stimulaci krevního a lymfatického systému a ulevuje od otoků a ztuhlosti. Prospívá lidem s bolavými zády a s dalšími nemocemi pohybového aparátu.
  2. Vířivka má velmi pozitivní vliv i na psychiku. Je prokázáno, že pomáhá snižovat hladinu stresových hormonů a zvyšuje vyplavování endorfinu, jednoho z hormonů štěstí. Kromě redukování stresu teplá voda a její proudění usnadňují usínání a zlepšují kvalitu spánku.
  3. Mnohé studie chválí blahodárný vliv vířivky na pleť. Díky tomu, že masíruje a prokrvuje svaly, působí na elasticitu kůže – vypadá pak mladší, hladší a pevnější.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *